PMM18-2.5DU Dual Tracking Power Supply Kikusui Electronics S/N:15020294
  • Sales Price(tax included)
  • transportation cost(tax included)
    Please contact us.
  • Model year
  • Model number
    PMM18-2.5DU
  • Certificate or not
    No
  • Repair or not
  • Situation
    Typically secondhand items
Product description
Model number:PMM18-2.5DU
Manufacturer name: k,Kikusui
Serial number:15020294
Specifications:
Dual-tracking system, 0 to ±18 V, ±2.5 A, Input: 100 V AC single-phase, Digital display